Visar alla 6 resultat

  • TRIAX Optisk kabel 5m FC/PC-FC/PCTRIAX Optisk kabel 5m FC/PC-FC/PC

    TRIAX Optisk kabel 5m FC/PC-FC/PC

    299,00 kr inkl. moms

    Optisk kabel 5m FC/PC-FC/PC

    Lägg i varukorg Loading Done
    Add to Wishlist
    Add to Wishlist
  • TRIAX TOS02 2-vägs optisk splitter med FC/PC kontaktTRIAX TOS02 2-vägs optisk splitter med FC/PC kontakt

    TRIAX TOS02 2-vägs optisk splitter med FC/PC kontakt

    399,00 kr inkl. moms

    TOS02 2-vägs optisk splitter med FC/PC kontakt.

    Lägg i varukorg Loading Done
    Add to Wishlist
    Add to Wishlist
  • TOS04 4-vägs optisk splitter med FC/PC kontakt.TOS04 4-vägs optisk splitter med FC/PC kontakt.

    TRIAX TOS04 4-vägs optisk splitter med FC/PC kontakt

    799,00 kr inkl. moms

    TOS04 4-vägs optisk splitter med FC/PC kontakt.

    Lägg i varukorg Loading Done
    Add to Wishlist
    Add to Wishlist
  • TOS08 8-vägs optisk splitter med FC/PC kontakt.TOS08 8-vägs optisk splitter med FC/PC kontakt.

    TRIAX TOS08 8-vägs optisk splitter med FC/PC kontakt

    1 799,00 kr inkl. moms

    TOS08 8-vägs optisk splitter med FC/PC kontakt.

    Lägg i varukorg Loading Done
    Add to Wishlist
    Add to Wishlist
  • TRIAX Triax Virtual QUAD converter. För fyra separata Set Top BoxarTRIAX Triax Virtual QUAD converter. För fyra separata Set Top Boxar

    TRIAX Triax Virtual QUAD converter. För fyra separata Set Top Boxar

    2 490,00 kr inkl. moms

    Triax Virtual QUAD converter. För fyra separata Set Top Boxar

    Lägg i varukorg Loading Done
    Add to Wishlist
    Add to Wishlist
  • TRIAX Triax/Invacom Optisk LNB 7,0dBmTRIAX Triax/Invacom Optisk LNB 7,0dBm

    TRIAX Triax/Invacom Optisk LNB 7,0dBm

    2 490,00 kr inkl. moms

    TOL32 Triax/Invacom Optisk LNB 7,0dBm. Inkl nätdel

    Fiberoptiskt LNB från Invacom som konverterar alla 4 IF banden
    (H/H-H/L-V/H-V/L) till en optisk utgång som levererar en bredbandig
    1310 nm optisk signal. Den optiska signalen konverteras sedan åter
    till “de 4 Universal banden” via Optiska Noder.

    Lägg i varukorg Loading Done
    Add to Wishlist
    Add to Wishlist